сьогодні 9, 10, 11.

Сьогодні 9

Регіоналами розробляються і запроваджуються нові технології боротьби за депутатське крісло із опонентами від опозиції в тих районах України, де регіонали традиційно не мають успіху.

А робиться це наступним чином. Спочатку балотується кандидат від ПР, який показує себе в край негативному світі. Він своїми вчинками як би приймає на себе увесь негативний виплеск. А по мажоритарному округу балотується точно такий же негідник від ПР, але цей вже білий і пухнастий. Усі його виступи носять в край миролюбний характер, він дарує бабусям гречку, фарбує під’їзди і таке інше. Звичайний набір підкупу виборця. Парламент від ПР навіть подбав і про те, щоб узаконити такий підкуп.

По задуму політтехнологів на такому контрасті мажоритарний кандидат від ПР повинен успішно пройти в депутати.

До речі, під’їзд будинку, в якому я мешкаю, теж фарбують. Усі мешканці будинку, як один, кажуть одне і те ж, це — до виборів.

Сьогодні 10

Подруга моєї доньки працює психологом у школі. Робота із діточками їй дуже подобається. Як би не деякі дрібниці. Їх, педагогів, зокрема, примушують, звісно безоплатно, ходити по бабусях і розносити їм оті самі набори продуктів. Дарунок від кандидата у депутати. Звісно регіонала. При чому, розносити примушують у вільний від роботи час. А оця процедура “дарування” забирає не одну годину дня. А якщо будеш відмовлятися, то, як ми вже звикли чути, керівництво погрожує звільненням. Та ще й пояснює, що само керівництво школи, у свою чергу, погрожує звільнити керівництво Управлінням освіти. Якщо вони не впораються із завданням партії і уряду. Просто, як у добрі, радянські часи. І, я здогадуюсь, що і саме керівництво Управлінням освіти погрожує звільнити адміністрація керівника області. Або міста. В залежності від того, де відбувається “дарування”.

При чому психолог визначає, що гречка, яку бабусям дарують “благодєтєлі”, брудна, із пилюкою та сміттям. Каже, що таку гречку просто ніхто не купує. Вона відбракована. А бабусям “сойдет”. І до цього шикарного набору додають жменьку цукерок, кульок із цукром, якийсь кавовий напій.

От вам і адмінресурс. Все за бюджетний рахунок.

Сьогодні 11

Азаров вже визнав, що ніякого обіцяного підвищення економіки не існує. Він просто прорахувався. http://tsn.ua/groshi/holodna-zima-zavadila-azarovu-pokraschiti-ekonomiku.html Буває.

http://tsn.ua/groshi/azarov-ziznavsya-scho-rostu-ekonomiki-ne-vistachaye-dlya-pokraschennya.html І навіть навпаки, відзначається падіння економіки. http://tsn.ua/groshi/vlada-viznala-padinnya-ekonomiki-ekspert.html Так що «покращення» відміняється. Разом із «стабільністю та добробутом».

А може Азарову заважають кровосісі? Оті, що із партії регіонів і які накручують все нові та й нові платежі для простих громадян України? Зокрема, на комунальні послуги, та ті, які готують різке підвищенні платежів за приватизацію? Для цього і ліквідують міське бюро технічної інвентаризації.

Уявіть собі, що харків’ян примушують сплачувати за надане тепло у звичайну двокімнатну квартиру біля 500 гривень. А які тарифи накрутили за воду! За одного мешканця більш ніж 50 гривень. Та якби ж вода була нормальна, придатна для споживання. Вона ж виключно технічного призначення. Майже всі міські жителі питну воду або купують або ходять по воду до найближчого джерела. Або ж витрачають гроші на її фільтрацию.

Так що ж нас чекає і надалі, при умові продовження панування регіоналів, якщо при наявності АБСОЛЮТНОЇ влади, повним контролем над усіма економічними і політичними важелями, при наявності слухняного силового та контролюючого апарату, регіональна влада не спроможна дати ладу державі? І, заради справедливості, треба пригадати, скільки сил створювали спротив для роботи уряду Тимошенко. У цьому спротиві, і це спочатку всіх здивувало, об’єдналися і регіонали і сам президент В. Ющенко.

Ну а потім дивуватися не стали. На чиєму боці В. Ющенко стало вже ясно. Для ПР він — свій.

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

пять × 4 =