не могу молчать ч. 7.528. Украина + ЕС! (В Украине)

Корр. Значит, продолжаем…?

Art. Да, пока, как и договаривались, вопреки логике — сначала «следственное…», а потом…

Корр. Ага, снова, вопреки логике — «причинно…». И под рубрикой, как и договаривались — «(В Украине)?

Art. Да, а вот завершаем — «причинно…», уже под рубрикой (В Мире). Sie verstehen?

Корр. Угу, verstehen. Вполне.

(продолжение. Начало в «не могу молчать ч. 7.527. Украина + ЕС! (В Украине)»)

«…ХТО ПОЧАВ СТРІЛЯТИ ПЕРШИМ

Журналіст: що сталося на вулиці? Хто перший почав стріляти?

Р.С.: Я не можу вам сказати. У мене на даний момент 3 чоловіки – на лікуванні сховані, 4 – за гратами. Я поки з усіма не поговорю, я точну об’єктивну картину дати не можу. За розповідями хлопців, в нас почали стріляти, перші нас спровокували на стрілянину. Хлопці вже захищалися. За їхніми розповідями, як тільки я зайшов усередину, з усіх боків під’їхали працівники правоохоронних органів, вже працював снайпер і подіставали зброю люди «Блюка». Тобто, стратегічно, люди вже вели бойові дії. В них уже стріляли.

То була операція з того боку повністю спланована. Вони були дуже організовані, наші працівники міліції. Зібрати близько 200 чоловік, включаючи спецназ, важкі кулемети і БРДМ – це неможливо у нашій області. То операція готувалася тиждень.

Журналіст: хто стріляв в охоронця Михайла Ланя?

Р.С.: Теж не можу сказати, поки не переговорю з усіма своїми хлопцями, поки не можу робити якихось висновків. Але я знаю своїх хлопців. І вам скажу так. Всі вони по два роки провели у бойових діях, всі вони перепоранені по тисячу разів, всі вони після госпіталів. Але всі вони – розвідка, всі вони холоднокровні і не такі запальні, зайвий раз стріляти ніхто ні в кого не буде.мукачево.6.

ПРО ПЕРЕХОВУВАННЯ У ЛІСІ

Я не буду передавати стратегічну інформацію, скільки зі мною у лісі було людей. Але з того часу я перебував у лісі близько 12 днів. Місцеві мешканці допомагали, приносили їжу, місцеві допомагали нам приховувати поранених. Місцеві навіть нам пропонували вийти і сховатись. Я вирішив того не робити, оскільки не хотів наражати на небезпеку мирне населення. Мене за 12 днів 2 рази обстріляв БТР, і один – гелікоптер, я наражався на невідомі мені військові формування.

Журналіст: вас було поранено?

Р.С.: Так, мене було легко поранено у стегно. Практично всі вийшли звідти поранені. Хтось вийшов звідти з подряпинами, хтось – з осколками. Цілого не вийшло ні одного. Ми у відповідь бій не давали, ми просто уходили від вогню. Тому, я так зрозумів, в пресі то не висвітлюється. Стріляли тільки в нас. І тому на 12 день я прийняв рішення виходити з лісу.

ПРО ХЛОПЧИКА-ЗАРУЧНИКА ІЗ СЕЛА БОБОВИЩІ

Р.С.: За ці 12 днів я шість разів виходив в села, де мені давали чистий одяг, де консультували, що відбувається, прості невідомі люди. Інциденту з хлопчиком ніякого я не знаю, я про нього почув лише тоді, коли взагалі вийшов з лісу. Якщо я особисто дізнався би, що такий інцидент був серед моїх бійців, то труп того бійця я би передав правоохоронним органам. Отак я вам скажу. Без погроз.

ПРО ПЕРЕГОВОРИ ЗА УЧАСТІ ЯРОША, ГЕЛЕТЕЯ І БАЛОГИ

Р.С.: Мій батько – військовослужбовець, він на пенсії, такого масштабу переговори вести він сугубо із любві до сина міг. Щоб мирно врегулювати ті питання, міг піти на будь-які жертви. Міг піти до будь-кого, щоб пішов на переговори. Я допускаю, що мій батько дійсно міг піти і попросити народного депутата Віктора Балогу на переговори прийти. І я щиро вдячний йому, що він взагалі прийшов. І приходив на зустріч Дмитро Ярош, наш провідник, то він мені як другий батько. Беззаперечна в мене довіра до нього. І коли я переговорив із своїм провідником, як то кажуть, коли переговорив з двома своїми батьками, я готовий був іти у бій далі…»

Корр. А что Вы скажете относительно того, что ПС «задействовал» Виктора Балогу? Не очень «горячего» сторонника Майдана?

Art. Скажу — любое действие, способствующее расколу в стане врага — годится. Здесь нету необходимости «соблюдать этикет». Чай не реверансы друг другу делают.

Корр. Ну да — с помощью пулемётов, гранатомётов?! Хороши «реверансы» — ничего не скажешь!

«…ЧОМУ ЗАПРОСИЛИ ДО ПЕРЕГОВОРІВ САМЕ ВІКТОРА БАЛОГУ

Р.С.: Він один із найвпливовіших людей взагалі на Закарпатті. По-друге, батько міг його попросити, бо у Шаранича є якийсь давній конфлікт із Балогою, про який я не знаю. І, може, то спонукало мого батька піти і попросити. Його недоторканість вплинула на те, що в нас не стріляли під час переговорів. Особисто я з Віктором Івановичем взагалі не говорив, я його бачив, він стояв. Я говорив на переговорах взагалі не з ним. Я умови виставляв взагалі начальнику СБУ Гелетею.мукачево.7..

ПРО ЗВ’ЯЗОК ВІКТОРА БАЛОГИ І ЗАКАРПАТСЬКОГО «ПРАВОГО СЕКТОРА»

У силовиків діло йти і воювати. Все. Мене не цікавить, звідки в мене форма з’являється. Я знаю, що наш політичний керівник її купить. Мені далі нецікаво, фінансував чи не фінансував. Особисто я знав, що Балога допомагав під час Майдану. Але мені то нецікаво.

Журналіст: за однією з версій, які озвучують, начебто, Віктор Балога хотів полякати Михайла Ланя за допомогою «Правого сектора» саме по питанню контрабанди, саме тому ви опинилися 11 липня біля спорткомплексу…»

Корр. Ага, так что, «внешнеуправленцы» нашли таки правильный, тихий — без пыли и шума — ход. Просто это ментовско-ланьовское (говоря образно) кодло, удаляют как раковую опухоль — оперативным путём. Как бы — за ненадобностью. А на их место ставят новый, вполне жизнеспособный орган — в данном случае, новые подразделения полиции?

Art. Ну да. По сценарию-то грузинскому, но с учётом украинских реалий. И к этим подразделениям предъявляются другие требования, платят им другие деньги. И спрос с них более жёсткий.

«…Р.С.: Яке відношення силовики мають до контрабанди? І, взагалі, до якихось фінансів? Я не знаю. Ви подивіться на нас і самі дайте відповідь. Якщо ми помираємо добровільно, без всяких заробітних плат на Донбасі, то що ще нас може цікавити? Для чого ми тоді їздимо на Донбас, якщо нас цікавить контрабанда на Закарпатті?

ПРО КОНФЛІКТ ІЗ КЕРІВНИКОМ ЗАКАРПАТСЬКОЇ МІЛІЦІЇ ШАРАНИЧЕМ

Р.С.: У 2014-2015 роках проходив дуже щільний процес люстрації. Пан Шаранич під час злочинного режиму Януковича був начальником внутрішньої безпеки міліції Львівської області. Він по всім законам революції Майдана, по всім вимогам, він не мав права займати ту позицію. Звичайно, ми намагалися його «люструвати». На що його Віктор Медведчук прикрив. Незрозуміло, чому Аваков його лишив. І у нас із ним дуже часті конфлікти були. Дуже часті. Він постійно провокував ситуацію. Пан Шаранич постійно проводив незаконну оперативно-розшукову діяльність проти нас. То все цілий рік йшло і от у що вилилось. мукачево.8..

ПРО ШЛЯХ ІЗ ЛІСУ ДО ЗОНИ АТО

Р.С.: Оскільки я дізнався, що після того один із помічників Ланя став помічником Москаля, а Шаранича, навпаки, підвищили і перевели до Києва…»

Корр. Может… уже пора пару слов, про этого «правоохранителя», который так накрепко, внаглую сидит себе… и хоть бы шо?

Art. Давайте и фотографию, оприлюднемо, кстати. Страна, да и весь мир, заодно — должны знать своих «хероев».

http://zakarpattya.net.ua/News/144002-Pislia-vidstavky-Sharanycha-vrizky-v-produktoprovody-na-Zakarpatti-prypynylysia

Після відставки Шаранича врізки в продуктопроводи на Закарпатті припинилисясерг.шаранич.

За минулий місяць врізки в продуктопроводи на Закарпатті припинилися. Про це на своєму офіційному сайті написав голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль…»

«…Раніше Закарпаття онлайн неодноразово вказувало на те, що цей вид кримінального «бізнесу» кришувався особисто тодішнім начальником УМВС України в Закарпатській області Сергієм Шараничем. Про те, що крадіжки нафтопродуктів кришуються міліцією, у своєму зверненні до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова повідомляв і народний депутат Віктор Балога…»

Art. Не правда ли — к-а-а-кое удивительное, причинно-следственное, однако — совпадение? Ну и, поехали дальше, по «вещдоку».

«…Я не знаю достовірність цієї інформації. Я порадився з хлопцями і вирішив пересуватися туди, де я можу гідно, як чоловік, померти, на Донбас – у боротьбі проти російського агресора та окупанта.

Журналіст: в зону АТО?

Р.С.: Так, в зону АТО.

Журналіст: як вам вдалося там опинитися?

Р.С.: Ну ми розвідка. А як нам вдалося 25 разів заходити в місто Донецьк у центр і фотографуватися там? Некомпетентність силових структур в черговий раз доведена.

Журналіст: на виїзді, на блокпостах вас не зупиняли? Ви не були у списках підозрюваних?

Р.С.: Був. Фотографії у розшуку. Я дивився в обличчя працівнику міліції і посміхався, і проїжджав далі.

Журналіст: чи ви погрожували їм зброєю?

Р.С.: Ні, та ви що. Я був взагалі у цивільній формі одягу. Всі шукають, 6 тисяч працівників міліції кинуті, президент оголосив нас терористами, а як я тут опинився? Так і опинився. Народ України мені допоміг. За що я дуже вдячний.

Журналіст: як допоміг?

Р.С.: Я не можу вам того сказати, вибачте. Може, мені ще треба буде повертатися до Закарпатської області до своїх дітей, тому вибачте. А то, що я не злочинець, я доводжу тут. Я не ховаюся у підвалі, мене тот же народ України міг переправити в Канаду, але я не в Канаді. Мене могла забрати діаспора в Ірландію без всяких питань. І повірте, наша підготовка дозволяє перейти не один кордон у світі, але я, тим не менше, вирішив йти на Донбас…»

Art. Мукачевсий инцидент — это как бы отражение в миниатюре той общей картины положения дел — каковое деется по всей территории Украины. Исключением являются только лишь опереточные ряспублячки — ЛэНэРэ и прочее.

Корр. То есть?

Art. То есть — тама ващще нету никаких норм и правил. Шо атаман сказал — то и закон. Кстати — вон, взяли да и… отказались от расейскага рубличка…

Корр. Та Вы шо, сурьёзно?

Art. Вполне. Вон, и наказ вже е!приказ.о.гривне

http://podrobnosti.ua/2054518-v-lnr-otkazalis-ot-deshevogo-rossijskogo-rublja.html

В ЛНР отказались от дешевого российского рубля

26 августа 2015 14:43 по материалам: Подробности автор:

Игорь Шевчук

Боевики внезапно решили вернуть гривню в качестве основной валюты на оккупированных ЛНР территориях Луганской области. Об этом свидетельствует «постановление» совета министров боевиков ЛНР.

«Основой денежной валютой на территории «Луганской народной республики» является украинская гривна», — говорится в решении «совмина ЛНР».

Как сообщалось, ранее в ЛНР провозгласили российский рубль основной валютой. Вместе с тем, гривна резко выросла на межбанке. А рубль в России падает вслед за ценой нефти.

Корр. Ну, это мы так — к слову, так сказать.

«…Нещодавно ми брали участь у боях під Білокам’янкою і Старогнатівкою. 12-денний похід у нас був. Так тепер чекаємо прориву. Купа завдань. Маємо одного померлого – із цієї групи, яка була в Мукачевому. Це друг «Бізон». Не буду говорити ще про одного. Він у комі лежить. мукачево.9.

ПРО ЗБРОЮ, ЗАДІЯНУ У ПЕРЕСТРІЛЦІ

Журналіст: ви з собою вивозили зброю?

Р.С.: Ні-ні. Свою зброю з батальйону я не маю права вивозити з місця дислокації.

Журналіст: щодо кулемету, який ми бачили на оперативному відео, він ваш?

Р.С.: Так, моїх хлопців.

Журналіст: він залишився на Закарпатті?

Р.С.: Звичайно, на Закарпатті, щоб зберігати мир і спокій. Практично вся зброя ДУКу є трофейною, вона належала колись сепаратистам. На даний момент – мертвим сепаратистам. Звичайно, я її видавати не хочу, не збираюся і не буду. Бо вона здобута в бою. А це військовий закон.

ПРО ЗАГРОЗУ ДЛЯ РІДНИХ

Р.С.: Через посередників, через підпілля, в мене є зв’язок з близькими. Були спроби правоохоронних органів і представників криміналітету…люди не дали, не допустили, щоб їм заподіяли якусь шкоду.

Журналіст: були спроби?

Р.С.: Були випадки практично до близьких практично всіх членів групи. Були вдома, займалися свавіллям.

Журналіст: а тепер ваші близькі у безпеці?

Р.С.: Ні. Вони не в безпеці. Вони всі переховуються.

ПРО МИНУЛІ КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

Р.С.: У в’язницях я не сидів, однозначно. З приводу різних незрозумілих судимостей, я толком не знаю, бо я останні декілька років взагалі перебуваю в такій ситуації, що мене вдома практично нема. Я не можу вам точно сказати, що я крав, я міг забрати ікони в незрозумілої людини і передати до монастирю. Я такі варіанти допускаю, але про них відмовляюся говорити.

З приводу викрадення людини, то я міг викрасти або прокурора, або митника, або хабарника. Допускаю, таке могло бути, але я про це теж не буду говорити або підтверджувати. Катування працівників міліції могло бути. Допускаю.

ПРО ПІДОЗРУ У СТВОРЕННІ ЗЛОЧИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ТЕРОРИСТИЧНОМУ АКТІ

Р.С.: Що стосується тієї підозри, то держава, якщо вона мене назвала, мене, члена «Тризубу», патріота, націоналіста – терористом, то я вам так скажу. Тоді вона отримала терориста. От і все.

/Кіра Толстякова

Корр. Ну хорошо, операция предпринятая, уже понятно — смычкой ланьовско-ментовско-властной, имеет какую-то цель. И какую, по Вашему мнению?

Art. А задача, по моему, ставилась многахадовачная. Во-первых — постараться дискредитировать ПС вообще, и мукачевский, в частности, в той степени, чтобы именно ПС рассматривался, уже вполне обоснованно, по составу преступлений, той самой ментовкой, как раковое образование на «здоровом» теле ментовско-ланьовском. И позволило бы теперь, уже открыто, легально начать его уничтожение, этого самого Правого Сектора.

Корр. Ага — мешает, однако?

Art. Мешает. А во-вторых — таким образом отвести от мукачевской кодлы — всякие, даже и намёки на подозрение в чём-то непристойном.

Корр. Ну да — нету человека, образно говоря — нету проблемы. Только шо то… не очень чисто вышло?

Art. Так это понятно — за эти долгие годы полной безнаказанности, с развязанными руками, под надёжным прикрытием представителей власти — нюх потеряли. И это — само собой. Вполне естественный процесс. Так что — «Внешнеуправленцы», знают, что делают.

Корр. Да и, похоже Геннадий Геннадиевич, который Москаль — тоже, у курсе?

Art. Разумеется. Геннадия Геннадиевича на первые властные позиции впускать боятся. Этот мудрый, по чисто украинскому уму — хитрый, тёртый функционер, так обставил свою безопасность, что его ни подцепишь. Ни подставишь. Насколько я знаю, весь огромный компромато-материал, Геннадий Геннадиевич, на всякий случай — припрятал у надёжных друзей. И…

Корр. Понятно — и, опять же, на всякий случай, поставил в известность, об этих, так сказать — «сюрпризах» ожидаемых… если шо — можновладцев. Шоб соблазну не было?

Art. Да, на всякий случай. Вот и выходит. Не заметить, выбросить из «обоймы» такого толкового человека — низзя…

Корр. Да, и «закопать» — не выйдя?!

Art. Та, отож! Добавьте ко всему этому «букету» его колоссальный опыт, неприхотливость, смелость, решительность, когда всё это следует «включать» — будет включено. Вот и выходит — «Крепкий орешек», однако!

Корр. И, теперь, как бы авансируем нашу вторую часть составляющей — «Причинно-следственной»…?

Art. Да, конечно — вопреки логике — сначала «…следственное», а затем, уже «причинно…». То есть, на вопрос, почему вот это примитивное попытка «слить» Правый Сектор, почти, повторяем — достигает результата, как бы лишаясь поддержки нашего народа?

Корр. Да, вот в следующей публикации, только в рубрике (В Мире), мы и покажем — откуда «ноги растут» этого неверия народа и в Правый Сектор, в том числе.

Art. То есть — вот этот фокус с обливанием дерьмом всех и вся — даёт-таки свои плоды. Но, не до конца. А пока…?

Корр. А пока — что-то было предложено нашими ребятами «на закусь»?

Art. А, точно. Неплохой «закусь». Ну, это так — кому как. Этим простым людям — крайне неприятный, резко не соответствующий пропагандистско-рекламной картинке, чисто тебе крымнашевский…

Корр. Ну да — чисто расейского гатунку — сюрпризик, однако?

Art. Да-а-а, сюрпризик — однако!

https://www.youtube.com/watch?v=iEKs1yVY6BA

Крым — люди в шоке! (Посмотрите)

Корр. Ну и, снова «сюрпризик», от наших молодых помощников — находка…

https://www.youtube.com/watch?v=jek_QKlsM3Q

Беспредел в Севастополе!!

Корр. Вот, и теперь приступим к тому, что ребята подготовили «на десерт».

Art. А, это музыка. Что ещё может быть, после всего предыдущего — «на десерт»?!

Корр. До речі, із урахуванням нашої патриотичної спрямованності)))

https://www.youtube.com/watch?v=1THwbLedRoI

Чарівна Скрипка. Сіла птаха

(продолжение темы следует)

не могу молчать ч. 7.527. Украина + ЕС! (В Украине)

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

9 − 2 =